کلمات کلیدی
نویسنده: npco - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 105
برش در جراحی زیبایی شکم
این عمل های ابدومینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی شکم ، اصل عمل جراحی برای برداشتن چربی های اضافه وکشیدن پوست میباشد به این معنی که کشیدن پوست یکی از مهم ترین اجزا این روش جراحی زیبایی شکم میباشد. یعنی در آخر جراخی لبه های زخم لبه فوقانی و لبه تحتانی با کشیدن کنار هم قرار میگیرند و میخواهند از یکدیگر فاصله بگیرند. مقایسه کردن این نوع برش با برش عمل سزارین اشتباه میباشد در عمل سزارین پوست شکمه که به به علت حاملگی کش آمده بعد از تولد نوزاد وضعیتی شل و آویزان دارد پس دو لبه زخم بدون هیچ کششی کنار هم
نویسنده: zibajarahi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 189
آیا درد بعد از جراحی زیبایی سینه طبیعی است؟
آیا درد بعد از جراحی زیبایی سینه طبیعی است؟بعد از اتمام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا حدودی درد وجود دارد که طبیعی می باشد و در افراد مختلف متفاوت می باشد و بست
نویسنده: zibajarahi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 548
مهارت جراح در جراحی زیبایی بینی
مهارت جراح در جراحی زیبایی بینی

مهارت جراح در جراحی زیبایی بینی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همانند سایر جراحی ها دارای خطرات و عوارض می باشد که با توجه به دقت و مهارت جراح بینی این عوارض می تواند کاهش پیدا کند . امروزه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیشتر از هر زمان دیگری طرفداران زیادی به خود جلب کرده است .اگر تصمیم به جراحی زیبایی بینی دارید حنما از عوارض آن مطلع شوید و با شناخت کامل اقدام کنید .
افراد زیادی ممکن است به داروی بیهوشی حساسیت داش