کلمات کلیدی
نویسنده: mehran1999 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 619
چرا طراحان وب سایت ها باید از ابزارهای طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایند؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاری بسیار دشوار و زمان بر است و اگر کسی قصد داشته باشد در این زمینه فعالیت نماید باید سال ها وقت خود را صرف یادگیری زبان های مختلف برنامه نویسی نماید تا بتواند برنامه یا کد یک طراحی سایت را از ابتدا تا انتها به تنهایی پیاده سازی نماید. اما امروزه با روی کار آمدن طراحی سایت اختصاصی و یا نرم افزارهای مختلف تولید وب سایت، طراحی وب سایت به کار ساده
نویسنده: webkhoone - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 138
برای افزایش سرعت لود سایت چه باید کرد
برای افزایش سرعت لود سایت چه باید کرد : با افزایش سرعت بارگذاری یک وب سایت ، رتبه سایت نیز در نتایج موتور های جستجو گر دچار تغییرات خواهد شد . در واقع با افزایش سرعت بارگذاری صفحات یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، رنکینگ بالاتر و بهتری برای وب سایت رقم خواهد خورد . در این مقاله از سری مقالات آموزشی وب سایت "وب خونه " نکاتی در راستای افزایش سرعت صفحات سایت را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم لذا با ما تا انتها همراه باشید .
استفاده از سرور اختصاصی :
بهتر است برای داشتن سرعت
نویسنده: sabtnik - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 115
آنچه درباره ثبت ، تجدید ، انتقال و تغییرات برند باید بدانید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برند عبارت است از اسم ، اصطلاح ، نشانه ، طرح یا ترکیبی از آن ها که به منظور شناساندن کالاها و خدمات یک فروشنده یا گروهی از آن ها از محصولات رقبا می باشد.

از جمله نکات کلیدی که درباره ثبت ، تجدید ، انتقال
نویسنده: kara sabt - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 83
چرا باید شرکت ثبت کنیم؟
شرکت به معنای یک انجمن یا بنگاه تجاری یا یک شخص حقیقی یا حقوقی یا ترکیبی از هر دوی آنها است . بنابر تعریف قانون مدنی ایران شرکت عبارت است از اجتماع حقوق مالکین متعدد در شیء واحد به نحو اشاعه؛در حقیقت شرکت،قراردادی است که بر اساس آن اعضاء یا شرکا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می کنند.
به موجب نظام نامه اجرایی قانون ثبت شرکت ها مصوب 1310دایره ای به نام ثبت شرکت ها و علائم تجاری و اختراعات تحت نظر ثبت کل مملکتی شکل گرفت که پس از آن به موجب آیین نامه 1327تحت عنوان اداره ثبت شرکت ها و علائم تجاری و اخ